Teslimat Politikası

Siparişlerinizin gönderimi için Sabit Teslimat seçeneğimiz bulunmaktadır. Sipariş aşamasında kargo şirketi seçeneği, ürünlerin markasına ve ebatlarına göre değişiklik gösterdiğinden tarafımızca sistem üzerinden sabit fiyat belirlenmektedir.

Sipariş gönderim süreleri Solar Sistem dışındaki ürünlerde en fazla 3-5 gün aralığındadır. Solar Sistem ürünleri adınıza üretim yapıldığından 20 – 30 gün içerisinde size ulaşmaktadır. Resmi tatil günleri kargo firmalarının sevkiyat yapmaması nedeniyle, takip eden ilk iş günü kargo gönderimi yapılır.
Tarafınızca tercih edilen kargo firmalarında yaşanabilecek gecikme, hasar, kayıp ve diğer sorunlardan dolayı TORGES SOLAR sorumlu tutulamaz ancak TORGES SOLAR bu durumlarda mağduriyetinizin giderilmesi için elinden gelen tüm desteği gösterecektir.

Siparişiniz, size ya da gösterdiğiniz kişiye, kimlik ibrazı ve imza karşılığında teslim edilecektir. Kargo görevlisi ürünü size veya belirttiğiniz kişiye teslim ederken kimlik belgesi görmek isteyecektir. Bu sebeple sizin veya teslim alacak kişinin yanında fotoğraflı kimlik belgesi veya ehliyetinin bulunması gerekmektedir.Siparişinizi kargo görevlisinin yanında açmanız ve kontrol etmeniz, herhangi bir yanlışlık, hasar veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ve kargo teslim tutanağını uygun şekilde doldurarak paketi teslim almayı reddetmeniz önerilmektedir.
Teslim aldığınız ürünler kargodan eksik çıkarsa ‘iletişim’ sayfamızdan sipariş numaranızı içeren ve durumu anlatan bir e-posta gönderebilirsiniz. Size en kısa sürede konuyla ilgili cevap verilecektir. Koli/paketinizi açtıktan sonra siparişinizdeki bazı ürünlerin eksik olduğunu görürseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Size teslim edilen paketin içinden ürünün hasarlı, ezik, eksik ya da ıslak çıkması durumunda, teslimat sırasında fark ediyorsanız paketi teslim almayınız ve yukarıda belirttiğimiz şekilde, kargo teslim tutanağında durumu belirterek ürünü kargo görevlisine iade ederek bizimle irtibat kurunuz. Durumu teslimattan sonra fark ettiyseniz: Ürünün ve kutunun fotoğraflarını çekmeniz gereklidir. Boş ve temiz bir A4 kağıdına durumu detaylıca anlatan bir tutanak hazırlamanız gereklidir. Tutanakta sipariş ve fatura numarası ile birlikte ad-soyad ve imza da yer almalıdır. Tutanağı fotoğraflar ile birlikte tarafımıza posta yoluyla gönderebilirsiniz.

Shopping Cart0

Sepet